Appliquer 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets andra hälft, brons, patinerade, delvis förgyllda, höjd ca 18, djup 18 cm

Borrade

412172

2016-10-13