Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, brons, 1800-talets andra hälft, senempire, patinerade och förgyllda, på stensockel, totalhöjd ca 76 cm
Omarbetade
412177
2016-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här