Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, teak, löstagbar bricka, hjulförsedd, undertill märkt "Erik Gustafssons Möbelfabrik Brittatorp", höjd 62, 62x40 cm

Bruksslitage

412186

2016-10-11