Pall sengustaviansk
2016-10-11
412194
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PALL, sengustaviansk, 1800-talets början, skuren dekor, bemålad, höjd 43 cm
Ytskador och färgbortfall