Pall sengustaviansk

Pall sengustaviansk
Pall sengustaviansk
Pall sengustaviansk
Pall sengustaviansk
Pall sengustaviansk
Pall sengustaviansk
Pall sengustaviansk
Pall sengustaviansk
Pall sengustaviansk
Pall sengustaviansk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PALL, sengustaviansk, 1800-talets början, skuren dekor, bemålad, höjd 43 cm

Ytskador och färgbortfall

412194

2016-10-11