Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVARMATUR, trä, 1900-talets första hälft, USA, pelarfot i förgyllt trä med skuren dekor, två glödlampshållare i metall samt kronformad skärm i textil, höjd ca 170 cm
Vissa skador
412200
2016-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här