Golvlampa med bord 1950-tal

Golvlampa med bord 1950-tal
Golvlampa med bord 1950-tal
Golvlampa med bord 1950-tal
Golvlampa med bord 1950-tal
Golvlampa med bord 1950-tal
Golvlampa med bord 1950-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, teak, 1950-tal, organiskt formad bordsskiva med detaljer i mässing, tredelad fot i grålackerad metall, två ledbara skärmar, höjd ca 150 cm

Kuntoraportti

Visst slitage

412201

Päivämäärä:

2016-10-11