Golvlampa med bord 1950-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, teak, 1950-tal, organiskt formad bordsskiva med detaljer i mässing, tredelad fot i grålackerad metall, två ledbara skärmar, höjd ca 150 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
412201
Päivämäärä:
2016-10-11