Stolar Italien vitt skinn

Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn
Stolar Italien vitt skinn

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 6 st, italienska, 1980/90-tal, stålrörsstomme, med sits i skinn, sitthöjd 46 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

412207

Päivämäärä:

2016-10-11