Stolar Italien vitt skinn
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 6 st, italienska, 1980/90-tal, stålrörsstomme, med sits i skinn, sitthöjd 46 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
412207
Päivämäärä:
2016-10-11