Omega Geneve stål 1980-tal

Omega Geneve stål 1980-tal
Omega Geneve stål 1980-tal
Omega Geneve stål 1980-tal
Omega Geneve stål 1980-tal
Omega Geneve stål 1980-tal
Omega Geneve stål 1980-tal
Omega Geneve stål 1980-tal
Omega Geneve stål 1980-tal
Omega Geneve stål 1980-tal
Omega Geneve stål 1980-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, Geneve, armbandsur, stål, 1980-tal, plexiglas, automatiskt urverk, doubléarmband ej original, diameter 36 mm

Ej funktionstestad, slitage på boett

412208

2016-10-15