Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, Geneve, armbandsur, stål, 1980-tal, plexiglas, automatiskt urverk, doubléarmband ej original, diameter 36 mm
Ej funktionstestad, slitage på boett
412208
2016-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här