Tomas Lidén oljemålning

Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOMAS LIDÉN (född 1953): "TV-tittaren", monogramsignerad TL, signerad och daterad på baksidan Tomas Lidén -90, olja på pannå, 25x41cm

412210

2016-10-11