Bernhard Oscarsson oljemålning
2016-10-11
412215
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNHARD OSCARSSON (1894-1971): Stig ner mot sjön, signerad Oscarsson, olja på duk, ca 48x39 cm