Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, förgylld, 1970-tal, behängd med prismor i kristall, 6 st centralt placerade glöldlampshållare, diameter 45 cm
Smärre slitage
412220
2016-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här