Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL 1800-talets slut, förgylld, ca 138x84 cm, KONSOLBORD, 1800-talets slut, rokokostil, förgylld dekor, med marmorskiva, höjd 72m 83x36 cm
Skador, lagningar
412226
2016-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här