Spegel konsolbord 1800-tal

Spegel konsolbord 1800-tal
Spegel konsolbord 1800-tal
Spegel konsolbord 1800-tal
Spegel konsolbord 1800-tal
Spegel konsolbord 1800-tal
Spegel konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL 1800-talets slut, förgylld, ca 138x84 cm, KONSOLBORD, 1800-talets slut, rokokostil, förgylld dekor, med marmorskiva, höjd 72m 83x36 cm

Skador, lagningar

412226

2016-10-11