Vindflöjel kopparslagarearbete daterad 1637

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VINDFLÖJEL, Sverige, kopparslagararbete, daterad 1637, i form stiliserad sjöjungrfu, genombruten dekor av årtalet längd 57x35 cm

Skador

412239

2016-10-11