Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014), "Upprörelser", signerad Rune Jansson och daterad -90, olja på duk, 40x35 cm.

412240

2016-10-11