Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Landskapsmotiv från Dalarna, signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, 50x60 cm
Krackelyr
412245
2016-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här