Ljusstakar skålar teak

Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak
Ljusstakar skålar teak

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, skålar 3 st, sked, TEAK, 1950/60-tal, delvis Bergenblad Vetlanda, höjd 4-14 cm

Bruksslitage

412257

2016-10-11