Dekorationssköld

Dekorationssköld
Dekorationssköld
Dekorationssköld
Dekorationssköld
Dekorationssköld
Dekorationssköld

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORATIONSSKÖLD, normandisk typ, 1900-talets första hälft, trästomme klädd med tyg samt järn och brons/mässingsdetaljer, höjd ca 118 cm.

Delar av tyg borta, slitage.

412272

2016-10-11