Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DEKORATIONSSKÖLD, normandisk typ, 1900-talets första hälft, trästomme klädd med tyg samt järn och brons/mässingsdetaljer, höjd ca 118 cm.
Delar av tyg borta, slitage.
412272
2016-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här