Vas Lönegren Gustavsberg
Vollendet
2016-10-11
412275
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
VAS, Gertrud Lönegren, handdrejad Gustavsberg, dekor av fiskar, numrerad L 250, höjd 27, krackeleringar