Vas Lönegren Gustavsberg

Vas Lönegren Gustavsberg
Vas Lönegren Gustavsberg
Vas Lönegren Gustavsberg
Vas Lönegren Gustavsberg
Vas Lönegren Gustavsberg
Vas Lönegren Gustavsberg
Vas Lönegren Gustavsberg
Vas Lönegren Gustavsberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, Gertrud Lönegren, handdrejad Gustavsberg, dekor av fiskar, numrerad L 250, höjd 27, krackeleringar

412275

2016-10-11