Vas Rouleau Kina

Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROULEAUVAS, porslin, Kina, 1900-tal, Kangxistil, dekor av reserver med flodlandskap samt antikviteter och uppställda ting i underglasyrblått, höjd 47 cm

Fotringen med obetydligt nagg

412310

2016-10-12