Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AKVARELLER, 2 st, marint motiv, signerade och daterade -85 resp 1887?, ca 12x17 cm
412327
2016-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här