Lockurna delft fajans

Lockurna delft fajans
Lockurna delft fajans
Lockurna delft fajans
Lockurna delft fajans
Lockurna delft fajans
Lockurna delft fajans
Lockurna delft fajans
Lockurna delft fajans

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNA, fajans, Holland, Delft, 1800-tal, dekor av blomsteruppställning i underglasyrblått, lockknopp i form av höjd ca 41 cm

Nagg

412332

2016-10-12