Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
LOCKURNA, fajans, Holland, Delft, 1800-tal, dekor av blomsteruppställning i underglasyrblått, lockknopp i form av höjd ca 41 cm
Nagg
412332
2016-10-12