Erik Höglund bemålad trärelief

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1931-1998): Lekande barn, skulpterat och bemålat trä, signerad E Höglund, signerad och daterad 1963 à tergo, höjd 12x73, djup 5,5 cm

412338

2016-10-11