Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK HÖGLUND (1931-1998): Lekande barn, skulpterat och bemålat trä, signerad E Höglund, signerad och daterad 1963 à tergo, höjd 12x73, djup 5,5 cm
412338
2016-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här