Reijmyre Margareta Hennik vinglas "Basic"

Reijmyre Margareta Hennik vinglas

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

MARGARETA HENNIX, "Basic", vinglas, för Reijmyre Glasbruk, klar glasmassa, höjd ca 19,5 cm

PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk

Ett glas med mindre kantnagg

412340

2016-10-16