Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE SANDER (f 1958), komposition, signerad
ÅS daterad 97, olja på duk ca 59x59 cm
412347
2016-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här