Brita Hansson oljemålning

Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA HANSSON (1918-1979), Figurkomposition, signerad BH, olja på duk, 126x72 cm

412348

2016-10-18