Klubbat för:
48 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Vignemal", olja på duk, a tergo signerad Björn Wessman, 1998-2009, Fini 2011, 199,5 x 189,5 cm
412354
2016-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här