Klubbat för:
15 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PARVASER, FAT, porslin, Kina, Grön Kanton, tidigt 1900-tal, figural dekor, porslin med emaljfärger, vasernas höjd ca 42 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
412355
2016-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner