Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, sent 1900-tal. KIna, reliefdekor i form av drakar, gods med krackelyr, höjd ca 45 cm.

412357

2016-10-12