Perukstockar

Perukstockar
Perukstockar
Perukstockar
Perukstockar
Perukstockar
Perukstockar

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PERUKSTOCKAR, 1800/1900-tal, Kina, genombrutna och med floral dekor, märke i botten, porslin med emaljfärger, höjd ca 28,5 cm

Smärre slitage.

412360

2016-10-12