Oljemålning Mozart

Oljemålning Mozart
Oljemålning Mozart
Oljemålning Mozart
Oljemålning Mozart

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Wolfgang Amadeus Mozart, olja på duk, ca 55x40 cm

Duklagning

412369

2016-10-12