Axel Peter olja på duk,

Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942), Solnedgång, signerad Ax. Peter, olja på duk, 49x65 cm

412381

2016-10-14