Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AXEL PETER (1863-1942), Solnedgång, signerad Ax. Peter, olja på duk, 49x65 cm
412381
2016-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här