Gunnar Nylund golvvas för Rörstrand

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUNNAR NYLUND, golvvas, Rörstrand, stengods, spräcklig glasyr i grönt och brung, signerad R SWEDEN G.N, höjd ca 44 cm

Smärre repor

412382

2016-10-12