Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färglitografi, monogramsignerad CGK, 132/150, ca 76,5x57 cm, oramad
412385
2016-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här