CG Karlsson färglitografi

CG Karlsson färglitografi
CG Karlsson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färglitografi, monogramsignerad CGK, 132/150, ca 76,5x57 cm, oramad

412385

2016-10-15