Oscar Törnå
2016-10-12
412389
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Vinterlandskap med figurer,
signerad och daterad Oscar Törnå 1872, olja på duk, 37x56 cm