Tema allmoge lås

Tema allmoge lås
Tema allmoge lås
Tema allmoge lås
Tema allmoge lås
Tema allmoge lås
Tema allmoge lås

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÅS med nyckel, 1600-tal eller äldre
Proveniens: Ålspånga gård, Sörmland

412394

2016-10-20