Serveringsvagn
2016-10-12
412397
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i förkromat stålrör med dubbla hyllplan i glas, hjultrissor, höjd 70, 45x75 cm
Visst slitage