Piedestal kinesiserande

Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande
Piedestal kinesiserande

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, kinesiserande, 1900-talets andra hälft, skuren i trä med genombruten dekor, höjd 92, diameter 35 cm

Visst slitage

412401

2016-10-12