Tema allmoge skrin

Tema allmoge skrin
Tema allmoge skrin
Tema allmoge skrin
Tema allmoge skrin
Tema allmoge skrin
Tema allmoge skrin
Tema allmoge skrin
Tema allmoge skrin

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, 17/1800-tal, blåmålat, locket med dekor av kyrka och båtar, höjd ca 18, 50x40 cm, nyckel medföljer

Åldersrelaterad patina och slitage.

412419

2016-10-20