Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIN, 17/1800-tal, blåmålat, locket med dekor av kyrka och båtar, höjd ca 18, 50x40 cm, nyckel medföljer
Åldersrelaterad patina och slitage.
412419
2016-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här