Prydnadsfåglar skuren mahogny

Prydnadsfåglar skuren mahogny
Prydnadsfåglar skuren mahogny
Prydnadsfåglar skuren mahogny
Prydnadsfåglar skuren mahogny
Prydnadsfåglar skuren mahogny
Prydnadsfåglar skuren mahogny

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRYDNADSFÅGLAR, 2 st, 1900-talets senare hälft, troligen England, skuren massiv mahogny, mässingsnäbb, handmålad dekor, en signerad BC, höjd 14x38 cm

Ytslitage

412439

2016-10-12