Safaristol Elias Svedberg
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ELIAS SVEDBERG, trivaserien NK, Nordiska Kompaniet, safaristol i bok, 1950-tal, armlän i kärnläder samt original textilklädsel, sitthöjd ca 33 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
412444
Päivämäärä:
2016-10-12