Safaristol Elias Svedberg

Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg
Safaristol Elias Svedberg

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ELIAS SVEDBERG, trivaserien NK, Nordiska Kompaniet, safaristol i bok, 1950-tal, armlän i kärnläder samt original textilklädsel, sitthöjd ca 33 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

412444

Päivämäärä:

2016-10-12