Trågsoffa i rokokostil

Trågsoffa i rokokostil
Trågsoffa i rokokostil
Trågsoffa i rokokostil
Trågsoffa i rokokostil
Trågsoffa i rokokostil
Trågsoffa i rokokostil
Trågsoffa i rokokostil
Trågsoffa i rokokostil
Trågsoffa i rokokostil
Trågsoffa i rokokostil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRÅGSOFFA, rokokostil, 18/1900-tal, skuren dekor, längd ca 220 cm

slitage

412450

2016-10-12