Soffbord teak och ek JOC-möbler

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, fanérat i teak, underrede i ek, etikettmärkt JOC möbler Vetlanda, höjd 54, 127x57 cm

Bruksslitage

412451

2016-10-12