Roberto Matta färgetsningar

Roberto Matta färgetsningar
Roberto Matta färgetsningar
Roberto Matta färgetsningar
Roberto Matta färgetsningar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): (2) Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, osignerade, provtryck, färgetsning, innermått ca 49x68 resp 50x69 cm

Hanteringsveck, skador

412462

2016-10-13