Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): (2) Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, osignerade, provtryck, färgetsning, innermått ca 49x68 resp 50x69 cm
Hanteringsveck, skador
412462
2016-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här