Piedestal och kruka Rörstrand

Piedestal och kruka Rörstrand
Piedestal och kruka Rörstrand
Piedestal och kruka Rörstrand
Piedestal och kruka Rörstrand
Piedestal och kruka Rörstrand
Piedestal och kruka Rörstrand
Piedestal och kruka Rörstrand
Piedestal och kruka Rörstrand

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RÖRSTRAND, piedestal med kruka, 1800-talets slut, glaserat flintgods, totalhöjd ca 105 cm

Sprickor, krackelyrer, skador

412472

2016-10-12