Royal Copenhagen Musselmalet 1700-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 2 dlr., porslin, tallrikar, "Musselmalet", halvblond, 1790-tal, diameter ca 24 cm

Slitage, en med spricka

412476

2016-10-12