Ljusstakar Gusums bruk
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusums bruk, nr: 22, 1800-talets slut, gustaviansk stil, på kulfötter, höjd ca 18 cm
Kuntoraportti
Slitage
412483
Päivämäärä:
2016-10-12