Ljusstakar Gusums bruk

Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusums bruk, nr: 22, 1800-talets slut, gustaviansk stil, på kulfötter, höjd ca 18 cm

Kuntoraportti

Slitage

412483

Päivämäärä:

2016-10-12