Foke Ahrström shaker

Foke Ahrström shaker
Foke Ahrström shaker
Foke Ahrström shaker
Foke Ahrström shaker
Foke Ahrström shaker
Foke Ahrström shaker

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOLKE ARSTRÖM, shaker, nysilver, lock i bakelit, märkt prima ns, höjd ca 22 cm
Skador: Lock kärvar

Bruksslitage

412489

2016-10-12