Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VÄGGPLÅTAR, 1 par, mässing, 1800-tal, reliefdekor av krogscener "Au Bon Pan", diameter ca 63 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre stötskador, ursprungligen ljusplåtar
412497
2016-10-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner